»

Úno 26

První čtvrtfinálový zápas nám vyšel, Bystřičku jsme porazili.

Bystřička – HC Hošťálková 3:6 (2:1, 0:2, 1:3 ).

Branky a nahrávky za Hošťálkovou : Haničák ( Kovařčík ), Žabčík ( Kovařčík, Kovář ), Hradil, Haničák ( Kovařčík ), Žabčík ( Haničák ), Pala ( Kovařčík ).

Vyloučení : 1:2             Bez využití.

Stav série 0:1

HC Hošťálková :  Galda – Kovář, Jeřábek Pavel, Opletal, Sivek – Kovařčík, Žabčík, Haničák, Hradil, Mišurec, Pala.

Po nervózním začátku, z naší strany, jsme rychle prohrávali 2:0. Do konce první třetiny jsme snížili na rozdíl jedné branky a trošku jsme se uklidnili. Ve druhé části jsme dokázali otočit vývoj utkání a do šaten jsme šli za stavu 3:2 v náš prospěch. Zkraje třetí části jsme rychle inkasovali a soupeř tak srovnal skóre na 3:3. Podařilo se nám rychle odpovědět a za dvě minuty jsme znovu vedli. Pět minut před koncem jsme dokázali odskočit na rozdíl dvou branek a věřili jsme, že to dotáhneme do vítězného konce. Půl minuty před koncem jsme zpečetili výsledek šestým gólem.

Druhý čtvrtfinálový zápas hrajeme v sobotu 4.3. od 18.30 ve Valmezu.

Přijďte nás podpořit !!!!!!!!!!!