«

»

Bře 05

Po roce jsme znovu mezi čtyřmi nejlepšími, i podruhé jsme dokázali Bystřičku porazit.

 

HC Hošťálková – Bystřička 4:3 ( 1:2, 0:1, 3:0 ).

Stav série: 2:0

Branky a nahrávky za  Hošťálkovou : Kovařčík ( Haničák ), Žabčík ( Kovařčík ), Hradil ( Mišurec, Kovařčík ), Mišurec ( Kovařčík ).

Vyloučení : 3:3            Bez využití.

HC Hošťálková : Popovič – Kovář, Jeřábek Pavel, Sivek, Pechal,Opletal – Kovařčík, Haničák, Žabčík, Hradil, Mišurec,Pala.

Začátek zápasu z naší strany byl hodně nervozní, soupeř toho dokázal využít a vyhrál první třetinu. Druhá část se nesla v témže duchu, velká nervozita, nedokázali jsme podržet puk a kombinovat. Bystřička toho znovu využila a přidala třetí branku. Do třetí třetiny jsme vstupovali s odhodláním něco udělat s nepříjemným stavem. Podařilo se nám snížit na rozdíl jedné branky. To nás nabudilo a za tři minuty bylo srovnáno. Po té Bystřička odpadla fyzicky, přidali jsme čtvrtou branku a dokončili obrat v zápase. Musím vyzdvihnout výkon brankáře, který nás hodně podržel.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>