Bře 05

Po roce jsme znovu mezi čtyřmi nejlepšími, i podruhé jsme dokázali Bystřičku porazit.

HC Hošťálková – Bystřička 4:3 ( 1:2, 0:1, 3:0 ).

Stav série: 2:0

Branky a nahrávky za  Hošťálkovou : Kovařčík ( Haničák ), Žabčík ( Kovařčík ), Hradil ( Mišurec, Kovařčík ), Mišurec ( Kovařčík ).

Vyloučení : 3:3            Bez využití.

HC Hošťálková : Popovič – Kovář, Jeřábek Pavel, Sivek, Pechal,Opletal – Kovařčík, Haničák, Žabčík, Hradil, Mišurec,Pala.

Začátek zápasu z naší strany byl hodně nervozní, soupeř toho dokázal využít a vyhrál první třetinu. Druhá část se nesla v témže duchu, velká nervozita, nedokázali jsme podržet puk a kombinovat. Bystřička toho znovu využila a přidala třetí branku. Do třetí třetiny jsme vstupovali s odhodláním něco udělat s nepříjemným stavem. Podařilo se nám snížit na rozdíl jedné branky. To nás nabudilo a za tři minuty bylo srovnáno. Po té Bystřička odpadla fyzicky, přidali jsme čtvrtou branku a dokončili obrat v zápase. Musím vyzdvihnout výkon brankáře, který nás hodně podržel.